Niezłomność, czyli dwa osiołki - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
7049
post-template-default,single,single-post,postid-7049,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Niezłomność, czyli dwa osiołki

Niezłomność, czyli dwa osiołki
Mateusz Kijowski

Musimy być niezłomni. Nie możemy dać się złamać. Konsekwentnie domagać się przestrzegania prawa. I nie rozpraszać się. Głupoty są nam podrzucane po to, żebyśmy tracili czas, siły, motywację…
No to przypomnę, że domagamy się przyjęcia ślubowania od trzech sędziów Trybunału Konstytucyjnego oraz publikacji wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 9 marca 2015. To absolutnie konieczne warunki, żeby można było rozmawiać w ogóle o istnieniu w Polsce demokratycznego państwa opartego na konstytucyjnym porządku prawnym.
Dzisiaj ważny dzień. Nasi przyjaciele z Unii Europejskiej poparli nasze dążenia do demokracji. Opowiedzieli się za naszymi prawami i wolnościami. Wyrazili solidarność. Kiedyś to my propagowaliśmy to słowo i tę wartość w świecie. Dzisiaj to nas dotyczy solidarność innych. Dziękujemy!
Atakami na nas niech się zajmą organa ścigania. My zajmijmy się atakami na nasze prawa i na naszą Konstytucję. Brońmy się, sprzeciwiajmy. Damy radę!