NIE dla obcinania parku narodowego! - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
22162
post-template-default,single,single-post,postid-22162,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

NIE dla obcinania parku narodowego!

Jest jeszcze czas, aby powstrzymać okrojenie Świętokrzyskiego Parku Narodowego przez pisowski rząd! Podpisz petycję, wyślij e-mail, zadzwoń. Nie pozwólmy, aby nasza przyroda poniosła kolejną stratę.

Zostało już tylko kilka dni, aby ostatecznie powstrzymać szalone i oderwane od rzeczywistości plany Ministerstwa Środowiska, dotyczące wycięcia ze Świętokrzyskiego Parku Narodowego unikalnego kawałka polskiej historii i przyrody na Łyścu. Ministerstwo nie udostępnia wszystkim obywatelom na równych prawach informacji na ten temat. Czytajcie i ślijcie, również Wasze osobiste uwagi i pytania.
Sympatycy i członkowie Regionu Świętokrzyskiego Komitetu Obrony Demokracji wielokrotnie protestowali przeciwko zamachowi na integralność przyrodniczą i terytorialną Świętokrzyskiego Parku Narodowego. Musimy obronić tę unikalną przyrodniczo pozostałość ponownie!
Swoje uwagi, protesty, petycje można wysyłać na adres ministerstwa:
[email protected]

Kontakt do opiekuna merytorycznego projektu
Małgorzata Śmigielska, tel. 22 36 92 520, email: [email protected]
Wojciech Hurkała, tel. 22 36 92 479, email: [email protected]

Więcej informacji na stronie internetowej Stowarzyszenia Most