MANIFESTACJE pl. Warsztaty już za nami - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
30299
post-template-default,single,single-post,postid-30299,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

MANIFESTACJE pl. Warsztaty już za nami

Dwa dni wspólnej, intensywnej nauki, ale też nowych znajomości, wymiany poglądów, ciekawych rozmów. W Kielcach szkoliliśmy się, jak przygotować i prowadzić skuteczną i legalną manifestację.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom. Dziękujemy prowadzącym warsztaty. Przez dwa dni w Centrum Organizacji Pozarządowych w Kielcach uczyliśmy się, jak od strony prawnej zgłosić, przygotować i prowadzić manifestację, jak poinformować dziennikarzy i komunikować się z mediami, jak korzystać z nowoczesnego sprzętu.
Przed nami trzeci, ostatni etap projektu – część praktyczna. Uczestnicy naszych weekendowych warsztatów mają już jej zarys.
Mamy prawo protestować – warto wiedzieć, jak się to robi.

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Foto: Marek Mazurek/KOD Świętokrzyski