Spotkanie z Donaldem Tuskiem w Słupsku - 18.05.2023 - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
30324
post-template-default,single,single-post,postid-30324,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Spotkanie z Donaldem Tuskiem w Słupsku – 18.05.2023

Członkowie pomorskiego regionu Komitetu Obrony Demokracji #SławaRafalak #AnitaCzarniecka #JerzyBałka #MichałPiotrSzulc #AndrzejSułkowski wzięli udział w spotkaniu z Donaldem Tuskiem w Słupsku.
Przed spotkaniem, rozdawali ulotki uczestnikom spotkania, promowali OKW, a na sali prezentowali specjalnie przygotowaną planszę z napisem okw.info.pl. Naszej Wojowniczce Sławie Rafalak udało się dostać mikrofon na całe dwie minuty! Wykorzystała ten czas na pełną informację o projekcie Obywatelskiej Kontroli Wyborów, najważniejszego projektu Komitetu Obrony Demokracji i wszystkich ugrupowań prodemokratycznych, zachęcając, a nawet wzywając słuchaczy do rejestracji do Obywatelskiej Kontroli Wyborów, otrzymując za te słowa brawa z sali. Na koniec zadała pytanie „czy jeżeli pana rząd dojdzie do władzy rozliczy pan to wszystko i przywróci naszą Ojczyznę do demokracji, żeby ludzie byli wolni, szanowali siebie nawzajem, żeby to był kraj tolerancji, mlekiem i miodem płynący!
To było bardzo udane, owocne spotkanie.
Jutro jedziemy do Kartuz!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.