Manifestacje KOD 23.01.2016 - zaczynamy! - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
3637
post-template-default,single,single-post,postid-3637,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Manifestacje KOD 23.01.2016 – zaczynamy!

Manifestacje KOD 23.01.2016 - zaczynamy!

Manifestacja "W obronie Twojej wolności" Warszawa 23.01.2016Z każdym kilometrem zbliżania się do miejsca dzisiejszej warszawskiej manifestacji KOD, temperatura rosła o jeden stopień. Na ulicy Bagatela, sąsiadującej z Al. Ujazdowskimi była bliska zeru. To nie tyle zasługa słońca, pięknie dziś zachęcającego do spacerów, ale przede wszystkim gromadzącego się i z minuty na minutę rosnącego wielokolorowego tłumu uśmiechniętych ludzi z flagami Polski i Unii Europejskiej oraz znaczkami i wlepkami KOD-u.
O 11.30 nie było już gdzie zaparkować auta w promieniu kilkuset metrów. Część uczestników marszu przezornie zostawiła swoje prywatne środki lokomocji bliżej Krakowskiego Przedmieścia, gdzie dzisiejsza uroczystość ma przewidziany finał pod Pałacem Prezydenckim i miejską komunikacją dotarła pod KPRM, gdzie zaplanowano początkowe wystąpienia liderów oraz zaproszonych gości.
Tłum przytupuje energicznie, zapewne ze zniecierpliwienia i dla rozgrzewki, a może też dla rozładowania nadmiaru energii. Okoliczne zatłoczone, kawiarnie pustoszeją, coraz bardziej zapełnia się ulica. Zaczynamy!
Manifestacje KOD 23.01.2016


BIAŁYSTOK


BIELSKO-BIAŁA


Flaga NiemiecBERLIN, Niemcy


Flaga Belgii
BRUKSELA, Belgia


BRZESZCZE


BYDGOSZCZ


GDAŃSK


KIELCE


KŁODZKO


KOŁOBRZEG


KRAKÓW


LEGNICA


Flaga UK
LONDYN, UK


LUBLIN


ŁÓDŹ


Flaga Australii MELBOURNE, Australia

W Melbourne, ze względu na różnicę czasu, pikieta już się zakończyła.


OPOLE


POZNAŃ


RZESZÓW


STARGARD


SZCZECIN


TORUŃ


WARSZAWA


Flaga Austrii
WIEDEŃ, Austria


WROCŁAW