LUD. Całe życie po właściwej stronie - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
18804
post-template-default,single,single-post,postid-18804,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

LUD. Całe życie po właściwej stronie

Bogusław Sonik jak zwykle uprzejmy, sympatyczny i uczciwy. Zawsze stał po dobrej stronie. Odwiedził Kielce na zaproszenie Latającego Uniwersytetu Demokracji KOD.
Więcej:
https://kielcekod.pl/2019/03/lud-cale-zycie-po-wlasciwej-stronie/

W ramach Latającego Uniwersytetu Demokracji w piątek 29 marca mieliśmy spotkanie z europosłem Bogusławem Sonikiem – człowiekiem zawsze stojącym po właściwej stronie. Spotkanie odbyło się w Instytucie im. Jana Karskiego przy ul. Planty 7/9 w Kielcach.

Jednym z elementów spotkania był film dokumentalny „Punkt oparcia” w reżyserii Anny Ferens. Film jest opowieścią o tym jak w latach 80. Parlament Europejski upominał się o swobody obywatelskie w Polsce, Rumunii, na Łotwie, Estonii, Słowacji i w innych krajach bloku sowieckiego. Producentem filmu jest Stowarzyszenie Maj 77, którego Bogusław Sonik jest założycielem i przewodniczącym.

Bogusław Sonik jak zwykle uprzejmy, sympatyczny i uczciwy. Rozmawiała z Nim red. Marzena Sobala – dziennikarka, która również zawsze stała po właściwej stronie. Była to piękna para i piękna rozmowa.
Bogusław Sonik jest kandydatem Koalicji Europejskiej w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego z okręgu małopolsko-świętokrzyskiego.

Relacja i zdjęcia: Zbigniew Pręgowski/KOD Świętokrzyski