KOD na Najpiękniejszym Festiwalu Świata - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
24312
post-template-default,single,single-post,postid-24312,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

KOD na Najpiękniejszym Festiwalu Świata

KOD rozstawił namiot na Pol`and`Rock Festival 2021. To kolejna edycja festiwalu z naszą obecnością.

Nasz namiot cieszył się wielkim powodzeniem – przez te kilka festiwalowych dni gościliśmy setki jeśli nie tysiące młodych osób. Z pewnością przyczyniły się do tego warsztaty plastyczne, na których można było przygotować własne formy wyrażenia swojego zdania – najczęściej malowane były koszulki z hasłami i banery. Podczas działań artystycznych i zabawy odbywały się poważne rozmowy, debaty i warsztaty na tematy manifestacji, zachowania w przypadku zatrzymania, kontroli wyborów i różnych aktywności obywatelskich.
W tradycyjnej warsztatowej formie zaprezentowane zostały gdańskie akcje #StopHejt i Gdańsk dzieli się dobrem.

To były dni pełne pracy, spędzone w niezwykle radosnej i przyjaznej atmosferze, pomiędzy innymi organizacjami społecznymi, z wymianą doświadczeń i nawiązywaniem nowych kontaktów. Mamy nadzieję, że przybliżyliśmy wartości demokratyczne, zachęciliśmy do działalności społecznej i przekazaliśmy dużo pozytywnej energii!

Namiot KOD przygotowała i prowadziła wspaniała ekipa z regionu pomorskiego KOD ze wsparciem koderek i koderów z całej Polski. To świetny przykład międzyregionalnej współpracy i zaangażowania.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas!
Dziękujemy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy za Najpiękniejszy Festiwal Świata!

 

Liczymy na wsparcie przy poniesionych kosztach naszego pobytu – link do zbiórki celowej: JEST TU

 

 

 

PS. Nadal nie powróciła zagubiona litera A z wielkiej gdańskiej Konstytucji.

Fotorelacja: KOD Pomorskie