KOD na Campusie Polska Przyszłości 2022 - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
27722
post-template-default,single,single-post,postid-27722,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

KOD na Campusie Polska Przyszłości 2022

Na zaproszenie Barbary Nowackiej i Sławomira Nitrasa Komitet Obrony Demokracji uczestniczy w Campus Polska Przyszłości w Olsztynie.

Oprócz dwudniowego stoiska zachęcającego młodzież do przystąpienia do Obywatelskiej Kontroli Wyborów przeprowadziliśmy warsztat z organizacji manifestacji, po którym młodzi ludzie przygotowali swoją pierwszą w życiu manifestację. Temat który wybrali to oczywiście HiT spółki Roszkowski/Czarnek, a swą manifestację nazwal „HiT to SHIT (relacja online TUTAJ).

Koordynatorką była Marta Kamińska, która wspólnie z Eweliną Pytel i Kubą Karysiem prowadziła warsztat. Dyżury pełnili koderzy z regionu Warmińsko-Mazurskiego z pomocą KODu Małopolskiego. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

 

 

Zachęcamy wszystkich do dołączenia do projektu Obywatelskiej Kontroli Wyborów REJESTRACJA TUTAJ

Zapraszamy do udziału w projekcie manifestacje.pl – cyklu wykładów i warsztatów, które nauczą skutecznej organizacji zgromadzeń, manifestacji i protestów. Więcej o projekcie dowiesz się TUTAJ 

Fot. Andrzej Szramka, Kuba Karyś
Relacja live: Maciej Dudek