Jarubas za Trzaskowskim. Przy namiocie KOD - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
21809
post-template-default,single,single-post,postid-21809,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Jarubas za Trzaskowskim. Przy namiocie KOD

Europoseł, wiceprezes PSL Adam Jarubas poparł Rafała Trzaskowskiego. Zrobił to na konferencji prasowej obok namiotu świętokrzyskiego KOD.

Wyborczy namiot świętokrzyskiego KOD stanął po raz kolejny w Kielcach, tym razem w sobotę 4 lipca na deptaku na mostku nad Silnicą. W tym samym miejscu wspólną konferencję prasową zorganizowali szefowie Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego w Świętokrzyskiem, Artur Gierada i Adam Jarubas. Jarubas, europoseł PSL, jeden z pięciu wiceprezesów tej partii i kandydat na prezydenta RP w poprzednich wyborach wygłosił ważną i jednoznaczną deklarację. – Nie chcę żyć w takiej Polsce, w której Jarosław Kaczyński będzie trzymał za twarz wszystkich Polaków — powiedział i dodał, że będzie głosował w II turze 12 lipca na Rafała Trzaskowskiego. Wszystko to działo się na tle namiotu KOD, gdzie nasi członkowie i sympatycy rozdawali gazetki, plakaty i foldery, w których namawiamy do głosowania na demokratycznego kandydata i ujawniamy winy, zaniedbania i skandale obecnego prezydenta Andrzeja Dudy.