Hołd pamięci Prezydenta Pawła Adamowicza - Gdańsk 21.10.2023 - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
31738
post-template-default,single,single-post,postid-31738,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Hołd pamięci Prezydenta Pawła Adamowicza – Gdańsk 21.10.2023

Parę dni po wyborach parlamentarnych, które zakończyły ośmioletnie rządy PiS, oddaliśmy hołd pamięci Pawła Adamowicza, obrońcy demokracji, wolności i solidarności.
Złożyliśmy kwiaty przy Złotej Bramie na tablicy upamiętniającej tragiczną śmierć, Prezydenta Miasta Gdańska w 2019 roku.
Dzisiaj, gdy w wyborach obywatele wybrali demokrację i Polska z nadzieją wchodzi w czas pokoju, solidarności i zrozumienia, pamiętając jakie Paweł Adamowicz reprezentował wartości, musieliśmy w tym miejscu być! Przewodnicząca pomorskiego regionu KOD podziękowała wszystkim za zaangażowanie w #ObywatelskaKontrolaWyborów, za udział w wyborach, za wysoką frekwencję. W uroczystości uczestniczyła Posłanka do Parlamentu Europejskiego Magdalena Adamowicz, włodarze miasta i przedstawiciele partii.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.