Drożyzna+ - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
25657
post-template-default,single,single-post,postid-25657,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Drożyzna+

Drożyzna wkracza w życie każdej i każdego z nas. W największym stopniu dotyka najmniej zamożnych. Niezależnie od światopoglądu, nie oszczędza nikogo. Inflacja galopuje. Tymczasem przedstawiciele PiS i partyjna, propagandowa TVP próbują wtłoczyć w głowy Polaków, że żyjemy w kraju plikiem i miodem płynącym.

Projekt Drożyzna+ opracowany przez łódzki region Komitetu Obrony Demokracji połączył wszystkie opozycyjne ugrupowania polityczne. Wspólnie podejmiemy się tłumaczenia sytuacji, jej przyczyn, zwracania uwagi na zagrożenia a przede wszystkim odkłamywania partyjnej propagandy PiS. Okazuje się, że dla wyższego celu, ochrony obywateli przed kłamstwem, obok siebie stanąć mogą politycy na co dzień nie współpracujący. Ba, konkurujący z sobą.

Projekt zakłada kilkumiesięczne akcje. Będzie ewoluował, reagował na bieżące zagrożenia ze strony PiS. Nadrzędną będzie jednak koncentracja na Drożyźnie+ i jej skutkach.

Dziś, 10 grudnia 2021 r. przed łódzką siedzibą PiS łódzki KOD zorganizował inauguracyjną konferencję prasową w trochę zmodyfikowanej formule. Przedstawiciele wszystkich ugrupowań, które zdecydowały się wziąć udział w projekcie przybyli, żeby zadeklarować współpracę uzasadniając potrzebę wspólnego działania. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do wspólnego działania.

_Mirek Michalski

zdjęcia: Damian Raczkowski

Akcja w Świętokrzyskim: (5) KOD-Świętokrzyskie – posty | Facebook

O akcji w mediach: