CZARNEK (NIE) EDUKACYJNY - GDAŃSK 06.03.2023 - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
29688
post-template-default,single,single-post,postid-29688,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

CZARNEK (NIE) EDUKACYJNY – GDAŃSK 06.03.2023

Spotkanie pod Kuratorium Oświaty w Gdańsku pełne goryczy młodych ludzi, z wieloma pytaniami, na które trudno znaleźć odpowiedź. Dlaczego ktoś taki jak Czarnek, który skupia się tylko na polityce, jest Ministrem Edukacji?
Dlaczego my obywatele jesteśmy bezsilni? Dlaczego dajemy robić sobie kaszę z mózgu? Dlaczego się na to godzimy? Kiedyś za zegarek zdjęto Nowaka ze sceny politycznej. Dlaczego dzisiaj, gdy rujnowana jest polska edukacja, gdy indoktrynuje się młodzież, hejtuje, miliony rozdaje dla swoich, godzimy się na to? Minister Edukacji i Nauki, który nie daje przestrzeni do dialogu, który nie myśli, nie ma swoich poglądów, a wykonuje tylko to, co partia karze, nie jest ministrem edukacji tylko ministrem indoktrynacji, podsumowali młodzi ludzie.
#GosiaAntuszewicz członkini zarządu pomorskiego regionu #KOD, porównując zachowanie ministra do postaci zaczerpniętej z literatury zadała pytanie, określając je retorycznym – czy Czarnek może pełnić funkcję ministra?
#AgaSzymanek członkini #ObywateleRPGdańsk – Czarnek nie spadł z nieba. Czarnek jest konsekwentny i niszczy to, co jego poprzednicy nie zniszczyli! To się zaczęło, gdy wprowadzono religię do szkół.
#MirosławaCichocka członkini pomorskiego #KOD zaapelowała do młodzieży, aby sprawę brali w swoje ręce – młodzież to jest taka materia, która ma przywilej do buntu i negacji. Wy musicie się postawić i buntować. Nie bójcie się! Musicie być razem, a my Wam w tym pomożemy!
————————————————————————————-
link do relacji na żywo: https://fb.watch/j5YSj-5JGO/
————————————————————————————-