BonŻur wolność - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
6538
post-template-default,single,single-post,postid-6538,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

BonŻur wolność

BonŻur wolność

BonŻur wolnośćTym razem to nie był protest, ale raczej spotkanie ludzi w miłej, życzliwej atmosferze. Tak jak na co dzień uśmiechamy się do siebie, tak i od święta budujemy wspólnotę – mówił Mateusz Kijowski.
Dziś nie było wznoszenia okrzyków, ale składanie sobie życzeń świątecznych. Był wielki gar żuru i mnóstwo innych pyszności na stole ustawionym obok naszego licznika przed Kancelarią Premiera Rady Ministrów. Dla każdego kto miał ochotę dzielić się z nami dobrym słowem.
Cyfrę „18” odsłonili tym razem Mateusz Kijowski i nasz gość – Ryszard Petru. To osiemnasty dzień czekania na opublikowanie wyroku K 47/15 Trybunału Konstytucyjnego. Od dziś obok licznika jest też księga #BeataDrukujWyrokNiezwłocznie, do której wpisywać mogą się wszyscy chętni.