„Żądamy uznania wyników referendum: 10 maja- Strajk Rodziców” - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
12523
post-template-default,single,single-post,postid-12523,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

„Żądamy uznania wyników referendum: 10 maja- Strajk Rodziców”

400 szkół oplakatowanych wezwaniem do Strajku Rodziców
W nocy z 08.05 na 09.05 odbyła się ogólnopolska akcja, będąca wyrazem poparcia dla inicjatywy „Nie dla chaosu w szkole”, protestującej przeciwko planowej reformie edukacji szkolnej w Polsce. Petycja, domagająca się referendum w tej sprawie, zebrała do tej pory 910 tysięcy podpisów. Ten mocny społeczny głos nie może być zignorowany przez rząd!
Wspólna akcja członków Komitetu Obrony Demokracji i Koalicji Referendalnej, objęła niemalże 400 szkół w około 50 miastach całej Polski. Informacja o referendum, o strajku rodziców pojawiła się w szkołach podstawowych i gimnazjalnych. Nasze społeczeństwo sprzeciwia się reformie/deformie edukacji, domaga się uznania referendum w tej sprawie. Rodzice – strajkujcie! 10 maja nie posyłajcie swoich dzieci do szkół!
link do zdjęć:
https://drive.google.com/drive/folders/0B1yLjqGyMaY9enVNLU0zVmVSdkE
lista szkół:
lista szkół ZADAMY_UZNANIA_WYNIKOW_REFERENDUM_10_MAJA_STRAJK_RODZICOW