Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków KOD Regionu Lubuskie - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
18871
post-template-default,single,single-post,postid-18871,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków KOD Regionu Lubuskie

ZAWIADOMIENIE

Zarząd Regionu Lubuskiego Stowarzyszenia „Komitet Obrony Demokracji” , na podstawie uchwały nr 2019/05/08/1 w sprawie zwołania Nadzwyczajnego Regionalnego Walnego Zebrania Członków w Lubuskim Regionalnym Oddziale Stowarzyszenia, w związku z § 56 pkt 7 Statutu Stowarzyszenia „Komitet Obrony Demokracji” zawiadamia, że Nadzwyczajne Regionalne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia „Komitet Obrony Demokracji” regionu lubuskiego odbędzie się: w dniu 9 czerwca 2019 r. (niedziela) o godz. 11:00 w sali klubu „Piekarnia Cichej Kobiety” przy ul. Fabrycznej 13 w Zielonej Górze.
W przypadku, gdyby Nadzwyczajne Regionalne Walne Zebranie Członków nie mogłoby się odbyć w powyższym terminie z powodu braku wymaganego quorum, Nadzwyczajne Regionalne Walne Zebranie Członków odbędzie się w drugim terminie tj. w dniu 9 czerwca 2019 r. o godz. 12.00 w miejscu wskazanym powyżej (§ 45ust. 6 Statutu).
W załączeniu, poniżej, proponowany porządek obrad i projekt regulaminu obrad Nadzwyczajnego Regionalnego Walnego Zebrania Członków stowarzyszenia „Komitet Obrony Demokracji”.
-> Lubuskie – projekt regulaminu, proponowany porządek obrad w formacie pdf