Życzenia - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
18265
post-template-default,single,single-post,postid-18265,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Życzenia

Od grudnia 2015 roku nieprzerwanie dzielimy swój czas między życie osobiste, zawodowe, rodzinne, a zaangażowanie społeczne w obronę państwa prawa. Ten rok był dla nas wszystkich szczególny, bo udało się obronić Sąd Najwyższy. To wspólny wysiłek i trud każdej i każdego z Was stały się częścią tego sukcesu. To dzięki Wam Konstytucja zatriumfowała nad bezprawiem.

Dziękując Wam za te wszystkie miesiące i lata pełne trudu i wielkiego poświęcenia, składamy życzenia, aby nadchodzące dni przepełnione były radością i spokojem, aby wolne były od trosk. Niech nadchodzący czas wypełni wiara, nadzieja i pogoda ducha.

Członkiniom i członkom KOD-u oraz sympatykom i sympatyczkom, ich rodzinom i przyjaciołom życzymy spełnienia marzeń o wolnej, demokratycznej i europejskiej Polsce.

Zarząd Główny Komitetu Obrony Demokracji