Spotkanie z Władysławem Frasyniukiem - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
16224
post-template-default,single,single-post,postid-16224,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Spotkanie z Władysławem Frasyniukiem

Władysław Frasyniuk będzie gościem małopolskiego Komitetu Obrony Demokracji w środę, 11 kwietnia na Rynku, na schodach Ratusza o godzinie 20:00. Organizatorzy proszą o przyniesienie na to spotkanie budzików, które będą ważnym elementem wydarzenia.
Władysław Frasyniuk to były przewodniczący Unii Wolności i Partii Demokratycznej, poseł na Sejm I, II i III kadencji. A przede wszystkim legenda i bohater opozycji demokratycznej w stanie wojennym i dziś.
Zaktywizował swoja działalność polityczną po dojściu PiS do władzy w 2015 r. „Nie mogę milczeć gdy PiS zawłaszcza sądownictwo, likwiduje trójpodział władzy, łamie konstytucję, ogranicza naszą wolność” – mówi Frasyniuk i wytrwale mobilizuje opozycję i obywateli do walki o demokratyczne państwo.
Wcześniej Frasyniuk weźmie też udział w spotkaniu organizowanym w Klubie pod Jaszczurami przez krakowskich sędziów, gdzie będzie rozmawiał m.in. z sędzią Waldemarem Żurkiem o tym, czy obywatel powinien bać się sądów, czy sądy powinny bać się obywatela.
Wydarzenie na FB >>>
Źródło: KOD Małopolska