Zaproszenie do prac nad programem i statutem KOD - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
19594
post-template-default,single,single-post,postid-19594,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Zaproszenie do prac nad programem i statutem KOD

Szanowni Państwo, kiedy w większości regionów zostały już wybrane władze, zgodnie z obietnicą złożoną na ostatnim Zjeździe Delegatów, rozpoczynamy prace nad programem oraz zmianami statutu Stowarzyszenia Komitet Obrony Demokracji.

Debatę programową
rozpoczniemy spotkaniem w dniu 14 marca w Warszawie. Będzie to spotkanie robocze prowadzone w formule warsztatowej. Wypracowane propozycje programowe, po ich zredagowaniu przez wyłonione na tym spotkaniu zespoły problemowe, zostaną zaprezentowane na kongresie, który odbędzie się w kwietniu. Dokładną datę i szczegółowy program kongresu przedstawimy wkrótce.
Do udziału w spotkaniu programowym zapraszamy po trzech przedstawicieli Zarządów Regionów, zapraszamy również pozostałych członków stowarzyszenia, którzy chcieliby przedstawić propozycje programowe.

Liczba miejsc jest ograniczona. W razie większej liczby zgłoszeń, niż liczba dostępnych miejsc, decyduje zasada równomiernej reprezentacji regionów oraz kolejność zgłoszeń.
Prosimy o dokonywanie zgłoszeń przez poniższy formularz rejestracyjny w ciągu 14 dni, czyli do 9 marca:
https://forms.gle/5RgswVYPTiKnW5rb6

Dyskusję nad statutem stowarzyszenia podejmiemy na spotkaniu w dniu 15 marca w Warszawie. Do udziału zapraszamy pod dwie osoby z każdego regionu, wydelegowane przez właściwe zarządy. Zgłoszeń prosimy dokonywać pod odpowiednim postem w grupie obejmującej członków Zarządu Głównego oraz członków zarządów regionów.
Dalszy przebieg prac nad statutem będzie zależeć od ustaleń podjętych na wspomnianym spotkaniu.

Zarząd Główny KOD