ZaKODowany europejski namiot - PIKOD i OKW - Gdynia 19.05.2024 - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
33376
post-template-default,single,single-post,postid-33376,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

ZaKODowany europejski namiot – PIKOD i OKW – Gdynia 19.05.2024

W niedzielę 19 maja w Gdyni Komitet Obrony Demokracji Region Pomorze zorganizował profrekwencyjne wydarzenie przed wyborami do Europarlamentu.
Nasz zaKODowany europejski namiot rozstawiliśmy w okolicach Bulwaru Nadmorskiego i plaży. Celem spotkania było promowanie aktywności obywatelskiej. W rozmowach zachęcaliśmy mieszkańców Gdyni i turystów do aktywnego udziału w zbliżających się w czerwcu wyborach do Europarlamentu. Rozdając ulotki i przypinki podkreślaliśmy, jak ważny jest każdy głos i jaką rolę odgrywa każdy z nas w kształtowaniu polityki europejskiej. Swoją obecnością wsparli nasze wydarzenie europosłanka i kandydatka do PE Magdalena Adamowicz oraz Jacek Bendykowski – Kandydatdo Parlamentu Europejskiego. Ich obecność była cennym wsparciem dla naszego wydarzenia. Bardzo dużym zainteresowaniem wśród spacerowiczów cieszyła się możliwość zrobienia sobie zdjęcia w „europejskim sercu” oraz ręcznie malowane ekotorby, które można było otrzymać w naszym namiocie.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.