ZaKODowani na demokarcję! - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
4770
post-template-default,single,single-post,postid-4770,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

ZaKODowani na demokarcję!

ZaKODowani na demokarcję!

Pomóż stworzyć wielki portret KOD!

Od początku istnienia Komitetu Obrony Demokracji zarzucano nam, że jesteśmy opłacanymi przez partie statystami, gorszym sortem, zdrajcami, komuchami, lewakami, gestapo, oderwanymi od koryta złodziejami, kawiorową elitą w futrach.

Mamy dość!

Jeśli Ty też masz dość, wyślij swoje zdjęcie i stań się częścią mozaiki tworzącej wielki portret KOD.
Pokażmy swoją prawdziwą twarz #zaKODowanych na demokrację.
Aby dodać swoje zdjęcie wystarczy wejść na stronę wydarzenia na Fecebook załadować fotografię w formacie JPG i napisać kilka słów o sobie. Zdjęcia możesz również wysłać na adres: [email protected].
Każdego dnia na stronie wydarzenia na FB przedstawimy wam 3 sylwetki sportretowanych już #zaKODowanych, z nadzieją że w ten sposób poznamy się lepiej.
Zdjęcia można przesyłać do 10.03.2016 a tworzoną ze zdjęć mozaikę będzie można zobaczyć na stronie wydarzenia oraz na naszej stronie.

Pamiętaj, że publikując tutaj swoje zdjęcie wyrażasz zgodę na użycie przez nas Twojego wizerunku osobistego. Posłuży ono wyłącznie do stworzenia i publikacji mozaiki, tworzącej wielki portret KOD. To oczywiste, ale chcemy, abyś w pełni świadomie rozporządzał swoimi prawami.