Wydrukuj Wolność - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
14566
post-template-default,single,single-post,postid-14566,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Wydrukuj Wolność

W niedzielę zmarł Pan Piotr S. z Niepołomic, który 19 października 2017 r. dokonał samospalenia pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, w proteście przeciwko odbieraniu Polakom demokracji i wolności przez obecną władzę.

Pan Piotr prosił, aby rozpowszechniać Jego manifest i postulaty, które rozrzucił, zanim dokonał swojego dramatycznego czynu. Spełniając Jego prośbę Region Świętokrzyski Komitetu Obrony Demokracji rozpoczyna akcję „Wydrukuj Wolność”. Na naszej stronie internetowej zamieszczamy gotową do wydruku w pdf pełną treść Manifestu i postulatów Pana Piotra.
Można ją ściągnąć stąd:
https://kielcekod.pl/dokumenty/
Apelujemy do wszystkich, którym nie jest obojętna Wolność, Równość i Demokracja – drukujcie ten dokument i rozpowszechniajcie wszędzie tam, gdzie możecie. Wrzucajcie wydruk do skrzynek pocztowych swoich sąsiadów, na klatkach schodowych i na ulicach, wykładajcie w biurach i zakładach pracy, rozdawajcie na ulicach.
Pan Piotr i jego przesłanie nie mogą zostać zapomniane!
Źródło: Region Świętokrzyski Komitetu Obrony Demokracji