Wrocław podsumował OKW przy ciastkach i szampanie - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
31985
post-template-default,single,single-post,postid-31985,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Wrocław podsumował OKW przy ciastkach i szampanie

Ponad 100 obserwatorów Obywatelskiej Kontroli Wyborów stawiło się na spotkaniu zorganizowanym przez Komitet Obrony Demokracji region Dolny Śląsk. Dziękujemy Wam za te kilka spędzonych wspólnie godzin. Bo „KOD tworzą ludzie”.

Spotkanie w sobotę 18.11.2023 r. było podziękowaniem dla obserwatorów OKW nich za zaangażowanie w kontrolę wyborów „Wybory bez picu”. Byli goście specjalni — wiceprezydent Wrocławia Sebastian Lorenc, Marta Stożek z partii Razem oraz poseł i przewodniczący Platformy Obywatelskiej na Dolny Śląsk Michał Jaros. Był szampan, bezalkoholowy też, prezenty, rozmowy i zapewnienie ze strony Obserwatorów, że wszyscy obecni wezmą ponownie udział w kontrolowaniu następnych wyborów.
Dziękujemy Wam, wszystkim uczestnikom za te kilka wspólnie spędzonych godzin w sobotnie popołudnie. Zapraszamy do naszego biura Komitetu Obrony Demokracji na kawę, „ciastki” i pogaduchy. Bo „KOD tworzą ludzie”. I demokrację też!