WOŚP 2023. Tłumy przy loterii KOD - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
29324
post-template-default,single,single-post,postid-29324,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

WOŚP 2023. Tłumy przy loterii KOD

Region Świętokrzyski Komitetu Obrony Demokracji zagrał dla WOŚP już po raz siódmy. Za nami 31. Finał WOŚP. Chcemy wygrać z sepsą. W tym roku Gramy dla wszystkich — małych i dużych! Zebraliśmy 14 984 zł.

Tegoroczne granie świętokrzyskiego KOD na cel 31. Finału WOŚP to:
– LOTERIA dla WOŚP na kieleckim Rynku
– aukcje w allegro
– licytacje w Kielcach, w dniu Finału
– zbiórki do puszek i eSkarbonek naszych członkiń i członków.
Łączna kwota naszego grania dla WOŚP to 14 984 zł — w tym 5 000 zł z loterii, 3 500 z aukcji i licytacji oraz 6 484 zł z puszek.
Nasza LOTERIA dla WOŚP, jak zawsze (już po raz szósty) cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do zabawy i kupili los, a byli też tacy, którzy kupili ich naprawdę dużo! Wielkie podziękowania dla Was! Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w aukcjach i w licytacjach. Dziękujemy wszystkim darczyńcom. To dzięki Wam mogliśmy zorganizować loterię oraz nasze aukcje i licytacje. Dziękujemy naszym wolontariuszkom/szom, którzy zbierali do puszek i eSkarbonek: Maria, Alina, Piotr, Marek, Bogusław. Dziękujemy też wszystkim, którzy organizowali i obsługiwali loterię: Piotr, Małgorzata, Alina, Marek, Krzysztof, Lidka, Ewa, Teresa, Stanisław, Jerzy, Bogusław. Dziękujemy Dagmarze i Markowi za piękne fotorelacje. Dziękujemy za obsługę medialną naszemu oficerowi prasowemu. Gramy do końca świata i jeden dzień dużej!