Wizyta prokuratora Piotrowicza w Witnicy - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
16984
post-template-default,single,single-post,postid-16984,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Wizyta prokuratora Piotrowicza w Witnicy

03.06.2018r. do lubuskiej Witnicy przyjechał szef Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka – prokurator Piotrowicz. Jest to jedna 770 wizyt w terenie, jakie zaplanowali odbyć PiSowscy posłowie i ministrowie.
Na spotkaniu tym pojawili się też działacze lubuskiego KODu. Już na samym początku gościa powitał nasz niezawodny Wiesław, rozwijając przy Piotrowiczu baner z napisem „Pycha i Szmal”. Został jednak odsunięty od PiSowskiego gościa. Następnie przez ponad godzinę Piotrowicz opowiadał o sukcesach obecnej ekipy rządzącej, a gdy nadeszła część spotkania przeznaczona na pytania z sali i jako pierwszy głos zabrał Wiesław, zaczęło się zamieszanie, skutkiem którego, „ofiara” komunistycznego reżimu – tow. Piotrowicz wyszedł ze spotkania. Opuszczając salę słyszał okrzyki – „tchórz”! „tchórz”! Cała akcja spowodowała spore zamieszanie na sali i agresję wyznawców PiSu. Na zewnątrz Wiesława spisała policja. Jest to coraz częściej stosowana przez policję praktyka, mająca na celu wywołanie „miękkiej” perswazji na uczestników różnych protestów czy happeningów.

Źródło: KOD Lubuskie
W mediach:
Publicznie wytknął Piotrowiczowi, że był komunistycznym śledczym. Tuż po spotkaniu podeszło do niego dwóch panów
Video-KOD: Koder spisywany przez policję