Walentynki z KODem czyli zakochani w demokracji - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
4590
post-template-default,single,single-post,postid-4590,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Walentynki z KODem czyli zakochani w demokracji

Walentynki z KODem czyli zakochani w demokracji

Walentynki kojarzą nam się z naszymi najbliższymi, bliskimi, przyjaciółmi, znajomymi czy choćby sąsiadami, których lubimy. Chcemy powiedzieć w tym dniu, że warto być dla siebie miłym, uśmiechać się, pomagać, obdarować. Chcemy pokazać, wbrew temu co się o KOD mówi w nieprzyjaznych nam mediach, że KOD łączy ludzi, a nie ich dzieli.
W KOD nie ma złości, nie ma agresji – wręcz przeciwnie, jest radość, uśmiech i otwartość na każdego, kto szanuje wolność i prawa człowieka.
W Warszawie MŁODZI KOD i nie tylko, przy dźwiękach starych piosenek w wykonaniu Fogga, Jędrusik czy Eugeniusza Bodo, przywitają w ten dzień Warszawiaków kolorowymi podarunkami, przypinkami, balonikami i pokażemy, jak KOD łączy starszych i młodszych, a także tradycję z nowoczesnością.

 
Zapraszamy na strony regionalne – tam znajdziecie Państwo wykaz imprez Walentynkowych KOD

ZAPRASZAMY!
I ♥ KOD