"Urban" - Dorota Karaś i Marek Sterlingow - Gdańsk 22.02.2024 - ASO - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
32816
post-template-default,single,single-post,postid-32816,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

„Urban” – Dorota Karaś i Marek Sterlingow – Gdańsk 22.02.2024 – ASO

W czwartek 22 lutego 2024 w ramach Akademii Społeczeństwa Otwartego #KomitetObronyDemokracjiRegionPomorze zorganizował spotkanie z autorami książki nominowanej do nagrody „Newsweek Polska” im. Teresy Torańskiej.pt „Urban” – Dorotą Karaś i Markiem Sterlingowem.
Spotkanie bardzo ciekawie poprowadził Jarek Malicki. Wydarzenie wzbudziło bardzo duże zainteresowanie, wszystkie krzesła w Bibliotece Manhattan były zajęte. Spotkanie tradycyjnie było podzielone na dwie części, w pierwszej prowadzący do wybranych fragmentów książki zadawał autorom pytania na które w sposób czasami dość żartobliwy odpowiadali. Część druga to pytania od publiczności oraz gorąca dyskusja na temat kontrowersyjnej postaci jaką był Urban. Spotkanie dowiodło, że postać jaką był Urban wzbudza emocje.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.