Udany Tour de Konstytucja w Kielcach - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
31299
post-template-default,single,single-post,postid-31299,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Udany Tour de Konstytucja w Kielcach

Wspaniała atmosfera, cenne informacje, ciekawe rozmowy, cudowni ludzie, zapisy do Obywatelskiej Kontroli Wyborów – to wszystko było podczas Tour de Konstytucja – KIELCE. Współorganizatorem wydarzenia był Region Świętokrzyski Komitetu Obrony Demokracji.

Mimo wakacji, upału i wczesnej popołudniowej pory w dniu powszednim, frekwencja nie zawiodła. We wtorek 22.08.2023 na pl. Artystów w Kielcach zapełniło się wszystkie 40 krzeseł, a kilka razy więcej osób stało lub szukało miejsca w kawiarnianych ogródkach, na murkach lub siadając po prostu na placu. Na szczęścia kamienica obok dawała przyjemny cień.
Dziękujemy Fundacji Kongres Obywatelskich Ruchów Demokratycznych i Robertowi Hojdzie, organizatorom wydarzenia. Dziękujemy naszych wspaniałym gościom, którymi byli: Danuta Przywara, Igor Tuleya, Ewa Wrzosek, Kinga Dagmarze Siadlak oraz Andrzej Chyra. Dziękujemy Edwardowi Rzepce, członkowi Komitet Obrony Demokracji, który zawsze jest z nami, zawsze nas wspiera. Dziękujemy Kamili Kwiecień, Izabeli Buszewicz oraz Piotrowi Ziębie z Okręgowej Rady Adwokackiej w Kielcach. Dziękujemy Katarzynie Świderskiej, Aleksandrze Hojnowskiej, Agnieszce Pelikan, Katarzynie Rycombel, Aleksandrze Sutowicz z Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach. Dziękujemy wszystkim Kielczankom i Kielczanom za przybycie. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji tego wydarzenia.

Przypominamy – dołącz do Obywatelskiej Kontroli Wyborów:
https://okw.info.pl/
Kontakt do koordynatora w regionie świętokrzyskim: mail [email protected], tel. +48 798 510 316

Foto: Dagmara Głodowicz i Marek Mazurek / Świętokrzyski KOD