Świąteczna paczka KOD dla uchodźców - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
28929
post-template-default,single,single-post,postid-28929,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Świąteczna paczka KOD dla uchodźców

Czteroosobowa rodzina uchodźców z Afganistanu otrzyma paczki świąteczne od świętokrzyskiego Komitetu Obrony Demokracji. Dodatkowo zorganizowaliśmy zbiórkę potrzebnych dla rodziny ubrań i innych artykułów.

Podczas rocznicowego spotkania członków i przyjaciół Regionu Świętokrzyskiego KOD 30 listopada 2022 r. zorganizowaliśmy prywatną zbiórkę na pomoc uchodźcom. Fundusze w całości przeznaczyliśmy na pomoc 4-osobowej rodzinie uchodźców z Afganistanu. Oprócz pieniędzy na paczkę dodatkowo zorganizowaliśmy zbiórkę potrzebnych dla rodziny ubrań i innych artykułów. Paczki już wyjechały do potrzebujących.
Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom! Dobrze, że jesteście! To dzięki Wam mogliśmy przygotować paczki. Dziękujemy Gosi, Monice, Alinie i Ewie za zaangażowanie przy zakupach i przy pakowaniu paczek.
Rodzina z Afganistanu, przebywająca aktualnie w strzeżonym Ośrodku dla Uchodźców Straży Granicznej w Białej Podlaskiej otrzyma od nas trzy paczki. Mamy nadzieję, że choć trochę ulżymy im, w tych okrutnych, nieludzkich warunkach, w jakich muszą przebywać.

 

Na zdjęciach paczki pakują członkinie ZR Świętokrzyskiego KOD Małgorzata Tomicka i Alina Bunzel.