Strajk Obywatelski 13 grudnia - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
10826
post-template-default,single,single-post,postid-10826,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Strajk Obywatelski 13 grudnia

Polki i Polacy!
Czy jesteście gotowi!? Za 8 dni w całej Polsce odbędzie się Strajk Obywatelski. Rozpocznie on nowy etap w przeciwdziałaniu destrukcyjnej polityce rządu Prawa i Sprawiedliwości. Musimy też pomyśleć o nowych formach protestu. Uaktywnić jeszcze więcej energii społecznej. Będzie to trudne. Jest to jednak wysiłek, który każdy z nas musi podjąć!
Wychodźcie tłumnie na ulice. W ciągu nadchodzącego tygodnia postarajcie się też porozmawiać z sąsiadką czy panem ze sklepu. Mówcie głośno o Strajku Obywatelskim! Jeśli tego nie uczynimy obudzimy się w państwie autorytarnym, pełnym propagandy, w państwie ograniczającym wolność jednostki!
Nie pozwólmy na to. Grzeczni już byliśmy!
Celem SO jest organizacja strajku, ale również zainicjowanie debaty nad przygotowaniem realnej strategii, która przeciwdziałać będzie destrukcyjnym akcjom rządu. Oczywiście wspieramy wszystkie grupy, projekty, inicjatywy czy organizacje, które działają na rzecz obrony demokracji, praw człowieka czy praw obywatelskich. Wychodźmy na ulicę razem!
Mapa strajku, czyli lista zgłoszonych wydarzeń: http://strajkobywatelski.pl/strajki-w-polsce/
Przypominamy również postulaty SO:
http://strajkobywatelski.pl/postulaty/
Organizatorki i Organizatorzy Strajku Ogólnopolskiego
Jeżeli chcesz się dołączyć do Strajku,  pomóc w organizacji, bądź zorganizować wydarzenie w swoim mieście – napisz do nas – [email protected]
Oficjalna Strona Strajku: www.strajkobywatelski.pl
Ogólnopolskie wydarzenie:  www.facebook.com/events/351826225161488/
Fan Page Strajku: www.facebook.com/strajkobywatelskiPolska/