Spotkanie z Tomaszem Piątkiem - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
14100
post-template-default,single,single-post,postid-14100,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Spotkanie z Tomaszem Piątkiem

KOD Podkarpackie zaprasza na spotkanie z Tomaszem Piątkiem, które odbędzie się 17 października 2017 roku o godz. 18.00 (WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa, budynek A, sala 23, parter, ul. Cegielniana 14).

Gościem podkarpackiego KOD-u będzie TOMASZ PIĄTEK – polski pisarz i dziennikarz. Jego książka „MACIEREWICZ I JEGO TAJEMNICE”, w ciągu miesiąca od ukazania się została sprzedana w ilości 100 tysięcy egzemplarzy. Tomasz Piątek opisuje w niej powiązania Antoniego Macierewicza z osobami, które są powiązanie z rosyjskim wywiadem. W odpowiedzi na tę publikację Macierewicz złożył zawiadomienie do prokuratury, zarzucając Piątkowi przemoc i groźby wobec funkcjonariusza państwowego. Tydzień później przedstawiciele organizacji pozarządowych, m.in. Reporterzy bez Granic, International Press Institute, Freedom House i Global Editors Network, w liście do Macierewicza nazwali to działanie elementem kampanii dławienia wolności wypowiedzi w Polsce.
Źródło: KOD Podkarpackie