Spotkanie z Premierem Federacji Walonia-Bruksela - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
11214
post-template-default,single,single-post,postid-11214,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Spotkanie z Premierem Federacji Walonia-Bruksela

Komitet Obrony Demokracji

13 czerwca br. przedstawiciele Komitetu Obrony Demokracji (Maciej Kozłowski, Radomir Szumełda i Hanna Szulczewska) uczestniczyli w spotkaniu z Premierem Federacji Walonia-Bruksela, panem Rudy Demotte, który odwiedził Polskę w związku z 20-leciem podpisania dwustronnej umowy o współpracy między Walonią i Federacją Walonia-Bruksela a Polską.
Spotkanie zorganizowane zostało na zaproszenie Przedstawicielstwa Walonia-Bruksela w Warszawie, które jest placówką dyplomatyczną reprezentującą w Polsce rządy Belgii Frankofońskiej (rządy Walonii i Federacji Walonia-Bruksela). Podczas rozmów poinformowaliśmy o działaniach Komitetu Obrony Demokracji, naszych zamierzeniach i projektach, w kontekście obecnej sytuacji w Polsce i możliwych scenariuszy jej rozwoju.