Spotkanie z Adamem Michnikiem w Lesznie - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
14743
post-template-default,single,single-post,postid-14743,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Spotkanie z Adamem Michnikiem w Lesznie

Adam Michnik, tej osobowości nie trzeba przedstawiać – był jednym z głównych działaczy opozycji antykomunistycznej. Jego relegowanie z uczelni przyczyniło się do zaistnienia wydarzeń marcowych w 1968. Był działaczem Komitetu Obrony Robotników i „Solidarności”, więzionym i represjonowanym jako więzień polityczny. Od 1989 do 1991 sprawował mandat posła na Sejm X kadencji. Kawaler Orderu Orła Białego.
Spotkanie z Adamem Michnikiem to zawsze gwarancja profesjonalizmu, ogromnej wiedzy, ciekawej rozmowy i wspaniałej dyskusji. Tym razem spotkamy się z Nim w Lesznie, 13. 11.2017 o godzinie 18.00. „Co z tą Polską – przyszłość mediów”, o tym będziemy rozmawiać z panem Michnikiem. Temat bardzo na czasie, bo przecież od miesięcy jesteśmy straszeni „usadzeniem” wolnych mediów. Warto więc wiedzieć, czym takie działania obecnej władzy grożą.
Zapraszamy: GL KOD Leszno
Źródło: KOD Wielkopolska