Spotkanie powyborcze z udziałem słupskich obserwatorów społecznych - Słupsk 03.02.2024 - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
32624
post-template-default,single,single-post,postid-32624,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Spotkanie powyborcze z udziałem słupskich obserwatorów społecznych – Słupsk 03.02.2024

Dzisiaj odbyło się już kolejne spotkanie powyborcze z udziałem słupskich obserwatorów społecznych w ramach #ObywatelskaKontrolaWyborów, zorganizowane przez #KODPomorze oraz grupę lokalną KOD w Słupsku.
Gość spotkania poseł Zbigniew Konwiński podziękował obserwatorom za ich bezinteresowną pracę oraz Komitetowi Obrony Demokracji za to, że patrzył poprzedniej władzy na ręce i wyraził nadzieję, że również będziemy kontynuować tę działalność względem obecnego rządu. Obserwatorzy otrzymali dyplomy podpisane przez Prezydentów RP Aleksandra Kwaśniewskiego i Bronisława Komorowskiego.
Przewodnicząca Komitet Obrony Demokracji Region Pomorze Ewa Topór-Nawarecka i koordynatorka regionalna OKW i członkini zarządu regionu KOD Elżbieta Wieczorek również dziękowały słupskim obserwatorom za ich obywatelskość i wysiłek i przedstawiły krótką relację z zeszłorocznej bardzo udanej działalności #OKW.
Obserwatorzy dzielili się doświadczeniem pracy w komisjach wyborczych. Na Pomorzu zgłosiło się ok. 1700 obserwatorów społecznych. #KODPomorze zachęcał do uczestnictwa w obserwacji nadchodzących wyborów samorządowych oraz do Parlamentu Europejskiego nawołując równocześnie uczestników spotkania do zachęcania członków rodziny i przyjaciół do dołączenia do OKW cytując słowa prof. Wiktora Osiatyńskiego: „Mocne społeczeństwo obywatelskie jest najlepszą obroną przed autorytaryzmem”.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.