Q-dość! Zajmijcie się pandemią nie nami! - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
23190
post-template-default,single,single-post,postid-23190,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Q-dość! Zajmijcie się pandemią nie nami!

Q-dość!
Zajmijcie się pandemią nie nami

Tak zatytułowana jest kolejna edycja naszej łódzkiej gazetki, w której bez zbędnego rozpisywania się, przedstawiamy same fakty – jak PiS psuje nadal Polskę, jakie stosuje „zasłony dymne”, kreuje niby-afery, żeby przykryć to, co naprawdę złe jest ich autorstwa. Znajdziecie tu informacje o największych sprawach związanych z marnotrawieniem naszych, ogromnych pieniędzy, chaosie w programie szczepień, szpitalach polowych świecących pustkami… Fakty, liczby, kwoty. Podajemy przykłady, jakie techniki i podstępy rządzący wykorzystują, żeby zdusić legalne protesty ws. wyroku pseudo trybunału konstytucyjnego, dlaczego unikają wprowadzenia stanu klęski żywiołowej i jak się ma do tego prawo.

W Hejt-Parku znajdziecie top of the top myśli (nie)lotnych, czyli najdurniejsze z najgłupszych wypowiedzi niemiłosiernie nam rządzących. Przykład? „Policja w Polsce zachowuje się w sposób bardzo profesjonalny, u nas podczas demonstracji nikt nie zginął”– sami wiecie kto zacz.

Nakład około 30 tysięcy gazetek został rozkolportowany po Polsce. Sporo trafiło do miejscowości z łódzkiego (cześć wysłaliśmy po regionie, po część przyjadą zainteresowani). Chcesz pomóc w kolportażu, zostawiając gazetkę w tramwajach, na przystankach? Przyjdź na dyżur w środy 16.00 – 18.00 do naszej siedziby na ul. Gdańskiej 29 (w podwórku). Możecie też pobrać materiały do druku (pod tym wpisem) i kolportować samodzielnie.
Warto poczytać a potem przekazać dalej. Niech się niesie wieść po Polsce 😊

A stronę tytułową ozdabiają przepiękne kartony z hasłami z marszów kobiet. Mądre, dowcipne, zaskakujące, głębokie, niezwykłe.

_Mirek Michalski


PLIKI DO DRUKU: