Punkt informacyjny pod Bramą Krakowską - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
35056
post-template-default,single,single-post,postid-35056,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Punkt informacyjny pod Bramą Krakowską

Punkt Informacyjny pod Bramą Krakowską w Lublinie – 13 kwietnia, lecz bardzo udany.

Bardzo nas cieszy, że coraz więcej osób wie o projekcie Obywatelskiej Kontroli Wyborów!

– O! Wybory bez picu! Chciałam się zapisać, tylko nie wiedziałam jak.
– W komisji, gdzie głosuję stoliki stały w złym miejscu, ludzie głosowali gdzie mogli, nie przestrzegano tajności wyborów – zajmijcie się tym (wiemy gdzie, zajmiemy się oczywiście).

Po kilku latach prowadzenia projektu OKW widzimy efekty – zainteresowanie i zrozumienie, że kontrola jest bardzo potrzebna.
Spotkaliśmy dużo chętnych do poparcia Inicjatywy ustawodawczej Czysta Odra, chwilami ustawały się kolejki do podpisu!

Obywatelskie zaangażowanie jest coraz większe!

Fot. D. Włodarczyk, M. Bielska