Przegląd Demokratyczny nr 1 (1/2016) - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
6272
post-template-default,single,single-post,postid-6272,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Przegląd Demokratyczny nr 1 (1/2016)

Przegląd Demokratyczny nr 1 (1/2016)

Od redakcji
Prezentujemy nowe pismo, Przegląd Demokratyczny. Chcemy, aby było to pismo o Polsce, o demokracji, o tym, co spowodowało powstanie Komitetu Obrony Demokracji i o samym KOD-zie.
Chcielibyśmy, aby po zamieszczone tu teksty sięgali też ci, którzy zastanawiają się, czym ten KOD tak naprawdę jest. Wszyscy zaciekawieni. Może uda nam się wyjaśnić cokolwiek także tym, którzy z góry założyli, że nasze działanie jest szkodliwe dla Polski, sterowane lub opłacane przez przeciwników politycznych, tym, którzy są do nas uprzedzeni.
Drodzy KODerzy i KODerki, piszcie do nas, jeśli nasze teksty Wam się spodobają, piszcie też, dlaczego Wam się nie podobają – przyjmiemy każdą pozbawioną hejtu krytykę. Pismo przygotowała redakcja z Krakowa, ale zapraszamy wszystkich do współpracy, a zwłaszcza do nadsyłania tekstów. Piszcie na adres: [email protected].
[pdf-light-viewer id=”6268″]