Promocja OKW na święcie Grudziądza - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
30699
post-template-default,single,single-post,postid-30699,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Promocja OKW na święcie Grudziądza

W czasie Jarmarku Spichrzowego, przy ul. Pańskiej w Grudziądzu stanął namiot z ekipą promującą Obywatelską Kontrolę Wyborów. Wyłożyliśmy wszystkie dostępne nam materiały: gazetkę, ulotki, wizytówki, koszulki OKW.

Pierwszy dzień trzydniowej akcji promującej Obywatelską Kontrolę Wyborów w Grudziądzu był niezbyt optymistyczny pod względem zainteresowania projektem. Z pewnością wpływ na to miała wyjątkowo szeroka oferta rozrywkowa oferowana z okazji 732. rocznicy powstania miasta. Nasz namiot odwiedził prezydent Grudziądza, radni, członkowie stowarzyszenia kulturalnego. Wszyscy zostali obdarowani ulotkami i wizytówkami. Drugi dzień był lepszy pod względem frekwencji i zainteresowania OKW. Koszulka, ulotki, wizytówki lecą do Włoch — świetna rozmowa z Grudziądzanką tam mieszkającą. Na zakończenie gościliśmy sympatyków Komitetu Obrony Demokracji ze Świecia nad Wisłą — zabrali resztę materiałów z obietnicą promocji w swojej miejscowości. Ostatni dzień był wypełniony fantastycznymi rozmowami z odwiedzającymi.
Dziękujemy bardzo całej ekipie cudownych ludzi, którym się chce walczyć o nasz piękny kraj, z nadzieją na powrót normalności. Haniu, Danko, Heniu, Lechu, Adamie, Piotrze, Zygfrydzie, Benku, Grzegorzu — to dla mnie zaszczyt pracować z Wami. Pora ruszać w teren i nieść dobre wieści i nadzieję.