Podsumowanie działania grupy KOD Wrocław - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
14271
post-template-default,single,single-post,postid-14271,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Podsumowanie działania grupy KOD Wrocław

We Wrocławiu spotkaliśmy się w niedziele 08.10.2017, aby podsumować działania grupy KOD Wrocław, omówić w szerszym gronie naszych członków projekt Obywatelskiej Kontroli Wyborów i rolę KOD w nadchodzących wyborach samorządowych.

Dzisiaj, jak co tydzień, pracowała grupa Nauka; między innymi nad projektami szkoleń z zakresu umiejętności obywatelskich i planem debat. Jutro tradycyjny dyżur w biurze z udziałem członków zarządu, a w niedzielę spotkanie Zarządu Regionu i podsumowanie ankiet przeprowadzonych w grupach lokalnych oraz praca nad analizą SWOT regionu dolnośląskiego i harmonogramem najbliższych działań. Zapraszamy wszystkich do współpracy. Wrocławskie biuro KOD zaprasza: ul. Kościuszki 35a (środa i czwartek w godzinach 17.00 – 19.00.
Małgorzata Lech – Krawczyk
12.10.2017
tekst/foto