PIKOD & OKW - Czersk, Chojnice i Kościerzyna - 23.09.2023 - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
31590
post-template-default,single,single-post,postid-31590,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

PIKOD & OKW – Czersk, Chojnice i Kościerzyna – 23.09.2023

To był już trzynasty ale – żywimy taką nadzieję – szczęśliwy PIKOD (Punkt Informacyjny Komitetu Obrony Demokracji) w tym sezonie, który po raz pierwszy był w wersji objazdowej.
Wykonaliśmy mały Tour de Kaszuby, a dotarliśmy z naszymi materiałami profrekwencyjnymi skierowanymi głównie do młodszych kobiet do Czerska, Chojnic i Kościerzyny. Natomiast nasza koordynatorka regionalna OKW, Elżbieta Wieczorek, rozdawała zaświadczenia miejscowym obserwatorom społecznym, a kilka osób prawdopodobnie jeszcze dołączy do OKW. To był długi i pracowity dzień i zapewne już ostatni PIKOD przed wyborami, ale czuliśmy chyba wszyscy wzmożoną pozytywną energię wśród mieszkańców powyższych miast, co napaja optymizmem. To muszą być #wyborybezpicu, bo jak nie my to kto?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.