Komitet Obrony Demokracji

ul. Górczewska 39, 01-144 Warszawa

NIP: 5252649748
KRS 0000604562

tel: 729 052 000
mail: [email protected]
NEWSLETTER

Piknik w Lesznie - KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
11229
post-template-default,single,single-post,postid-11229,single-format-standard,eltd-cpt-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.4, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Piknik w Lesznie

4 czerwca KOD Region Leszno uczcił piknikiem rodzinnym pod hasłem „Wszyscy dla wolności.” Na leszczyński Rynek przybyli mieszkańcy miasta oraz działacze i sympatycy KOD z Poznania, Piły, Grodziska, Pleszewa i Kalisza.
Przybyli goście mieli niepowtarzalną okazję wpisać się na pamiątkowej tablicy sympatyków wolnościowych i obywatelskich postaw.
Do uczestników pikniku przemówili koordynator KOD Wielkopolska Zbigniew Zawada, rzecznik Prezydenta Miasta Leszna Rafał Kotomski, profesor Krzysztof Podemski, działaczka Solidarności Krystyna Stachowiak, członek Rady Regionu KOD Wielkopolska Lucyna Relewicz i poseł Adam Szłapka.
W kilku miejscach na Rynku odbywały się konkursy tematyczne dla dzieci z różnych grup wiekowych. Dla gimnazjalistów przeprowadzono konkurs na plakat pod hasłem „Demokracja to jest to”. Dużym zainteresowaniem cieszył się kącik podróżniczy, w którym rodzice dziećmi brali udział w grze plenerowej po Lesznie. Najmłodsi uczestniczyli w zabawie edukacyjnej „Pociąg do wolności”, po czym otrzymali nagrody i DYPLOM MŁODEGO DEMOKRATY.

Na zakończenie zgromadzeni odśpiewali hymn Polski i wypuścili symboliczne biało-czerwone baloniki z załączonym przesłaniem od uczestników leszczyńskiego Pikniku.
Zapraszamy za rok!