Pikieta Wolne Sądy - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
14246
post-template-default,single,single-post,postid-14246,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Pikieta Wolne Sądy

15 października 2017 roku Komitet Obrony Demokracji zorganizował protesty pod sądami w Grudziądzu i Toruniu. Spotkaliśmy się ponownie aby wyrazić nasz sprzeciw wobec prób niszczenia niezależności Sądów i niezawisłości Sędziów przez Totalitarny Rząd.

Obserwujemy bezpardonową próbę niszczenia konstytucyjnego trójpodziału władzy poprzez polityczne podporządkowanie. Oba prezydenckie projekty są niekonstytucyjne. Powodują, że trójpodział władzy w Polsce staje się fikcją. Protestujemy bo nie chcemy by w miejsce trójpodziału władzy wszedł dwu podział między prezydenta Dudę i ministra Ziobrę, którzy podzielą się między sobą sądami. Dużą przyjemnością było zobaczyć Nas tak licznie i mamy nadzieję, że z tygodnia na tydzień będzie Nas coraz więcej. Spotykamy się ponownie w najbliższą niedzielę 22 października o godz. 18 pod Sądem Okręgowym w Toruniu. Zaproście znajomych.
Niech będzie Nas jak najwięcej.
Jacek Kraśnicki

fot. KOD Kujawsko-Pomorskie

Źródło: KOD Kujawsko-Pomorskie
Fotorelacja w mediach >>>