O komunikacji - wykład i warsztaty dr Beaty Pawlik - Gdańsk 24.11.2022 - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
28579
post-template-default,single,single-post,postid-28579,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

O komunikacji – wykład i warsztaty dr Beaty Pawlik – Gdańsk 24.11.2022

24 listopada w ramach „Rozmów Czwartkowych” w biurze Komitetu Obrony Demokracji Region Pomorski w Gdańsku, odbył się wykład i warsztaty prowadzone przez jedną z naszych koderek dr Beatę Pawlik, pod tytułem „ O komunikacji”.
W komunikacji i porozumiewaniu się najważniejsze jest aby odbiorca zrozumiał komunikat, który powinien być jasny. Warunkiem porozumienia się jest więc właściwa interpretacja i zrozumienie przez odbiorcę intencji nadawcy. Komunikowanie to porozumiewanie się między ludźmi nie tylko głosem, ale także poprzez gesty, wizerunek, wykonywanie pewnych czynności. Komunikować możemy się za pomocą telefonów i internetu, ale najważniejszy powinien pozostać kontakt bezpośredni. Od komunikacji zależy tak wiele dla nas samych i naszej organizacji, że powinniśmy się zmierzyć z jej formami dłużej. Temat jest bardzo obszerny i na pewno będzie kontynuowany.