Morąg przywitał ministra Błaszczaka - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
16381
post-template-default,single,single-post,postid-16381,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Morąg przywitał ministra Błaszczaka

Dziękujemy wszystkim przybyłym na dzisiejszą demonstrację w Morągu, która miała na celu powitać ministra Błaszczaka. Po raz kolejny pokazaliśmy, że nie godzimy się na pisowskie metody zawłaszczania państwa. Pokazaliśmy też, że duch w Narodzie nie ginie. PiS nigdy nie wygrał w Morągu żadnych wyborów i poprzez to przywitanie pokazaliśmy, że nic się w tej materii nie zmieniło.
WOLNOŚĆ, RÓWNOŚĆ, DEMOKRACJA, KONSTYTUCJA to główne hasła, które uświetniały nasze zgromadzenie. Widzieliśmy ludzi wychodzących w trakcie spotkania, na ich twarzach widoczna była frustracja i rozczarowanie. Niektórzy z nich dołączali do nas, do protestujących i mobilizowali nas do głośniejszego skandowanie haseł. Niejednokrotnie słyszeliśmy, że jest nas na zewnątrz więcej niż w środku. Brawa dla wszystkich, którym dobro Ojczyzny leży na sercu. Dziękujemy dla Podwórka Demokracji z Morąga, które czynnie piętnuje dojną zmianę i niejednokrotnie o nim słyszeliśmy i jeszcze nie raz usłyszymy.
Brawo mieszkańcy Morąga.
Jerzy Wądołowski 

Źródło: KOD Warmińsko-Mazurskie