Mamy apkę KOD na komórki i tablety - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
11116
post-template-default,single,single-post,postid-11116,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Mamy apkę KOD na komórki i tablety

Komitet Obrony Demokracji

Region Świętokrzyski KOD ma już własną aplikację na urządzenia mobilne, dzięki której w prosty i wygodny sposób można na smartfonach i tabletach przeglądać informacje o naszej działalności.

Ziemowit Nowak

Aplikację „KOD Kielce” napisał Kacper Cedro, student informatyki, nasz zdolny młody sympatyk z odległego Dubaju (rodzinnie związany z Kielcami). Po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacja automatycznie ładuje najnowsze wiadomości ze strony internetowej regionu. Ma też zakładki z podstawowymi informacjami o naszej organizacji. Aby zainstalować aplikację, wystarczy na komórce lub tablecie otworzyć Sklep Play i w wyszukiwarce wpisać „KOD Kielce” (jak na zdjęciu). Następnie kliknąć ikonkę aplikacji i ściągnąć na swoje urządzenie.
Mamy apkę KOD na komórki i tablety
– Mam nadzieję, że ta nowoczesna forma komunikacji szczególnie spodoba się młodym sympatykom i członkom KOD – komentuje Monika Szafraniec, pełnomocniczka Zarządu Głównego KOD w regionie świętokrzyskim.