Komitet Obrony Demokracji

ul. Górczewska 39, 01-144 Warszawa

NIP: 5252649748
KRS 0000604562

tel: 729 052 000
mail: [email protected]




NEWSLETTER

Koordynatorzy regionalni Komitetu Obrony Demokracji - KOD
11224
post-template-default,single,single-post,postid-11224,single-format-standard,cookies-not-set,eltd-cpt-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.3, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Koordynatorzy regionalni Komitetu Obrony Demokracji

Szanowni Państwo,

ze względu na fakt, iż nasza grupa dyskusyjna https://www.facebook.com/groups/KomitetObronyDemokracji/ rozrosła się do ogromnych rozmiarów, a kontakt i rozmowy na niej przy tak dużym zainteresowaniu jest utrudniony, zapraszamy do współpracy z regionalnymi koordynatorami. Tam będziemy mogli rozwijać dalej nasz obywatelski ruch i zorganizować akcje dzięki, którym obronimy demokracje i zasady demokratycznego państwa prawa, w naszej ojczyźnie, POLSCE!!!

Poniżej znajdą Państwo listę wszystkich koordynatorów, adresów stron www i AUTORYZOWANYCH grup na Facebooku lokalnych Komitetów Obrony Demokracji:
1. Dolnośląskie – KOD_DOLNOŚLĄSKIE
https://www.facebook.com/groups/KOD.Dolnoslaskie/
Koordynatorzy:
Małgorzata Lech-Krawczyk – [email protected]
2. Kujawsko-Pomorskie – KOD_KUJAWSKOPOMORSKIE
https://www.facebook.com/groups/KOD.Kujawskopomorskie/
Biuro regionu w Toruniu:
Ul. Jana III Sobieskiego 35
87-100 Toruń
Koordynatorzy:
Aleksandra Solecka – [email protected]
Media:
[email protected]
3. Lubelskie – KOD_LUBELSKIE
https://www.facebook.com/groups/KODLUBELSKIE/
Koordynatorzy:
Bartosz Sierpniowski – [email protected]
4. Lubuskie – KOD_LUBUSKIE
https://www.facebook.com/groups/KOD.Lubuskie/
[email protected]
Koordynator:
Dariusz Nocek – [email protected]
5. Łódzkie – KOD_ŁÓDZKIE
 http://lodzkie.ruchkod.pl
https://www.facebook.com/groups/kodlodz/
[email protected]
Koordynatorzy:
Mirek Michalski
Katarzyna Knapik
Jarosław Szczepaniak
6. Małopolskie – KOD_MAŁOPOLSKIE
https://www.facebook.com/groups/KOD.Malopolskie/
Koordynatorzy:
Bogna Blankenberg – [email protected]
7. Mazowieckie – KOD_MAZOWIECKIE
 http://www.kod-mazowsze.pl
https://www.facebook.com/groups/1620739974858276/
Koordynatorzy:
Marek Skórka – [email protected]
8. Opolskie – KOD_OPOLSKIE
 http://kodopole.pl
https://www.facebook.com/groups/KOD.OPOLSKIE/
Koordynatorzy:
Mateusz Rossa – [email protected]
9. Podkarpackie – KOD_PODKARPACKIE
https://www.facebook.com/groups/KODPODKARPACKIE/
Koordynatorzy:
Kuba Karyś – [email protected]
10. Podlaskie – KOD_PODLASKIE
https://www.facebook.com/groups/430791770442685/
Biuro regionu w Białymstoku:
ul. J. K. Branickiego 7 p. 318
15-085 Białystok
729 055 224
Koordynatorzy:
Elwira Śliwińska – [email protected]
11. Pomorskie – KOD_POMORSKIE
https://www.facebook.com/groups/KOD.Pomorskie/
Koordynatorzy:
Radomir Szumełda – [email protected]
12. Śląskie – KOD_ŚLĄSKIE
https://www.facebook.com/groups/KOD.SLASKIE/
Biuro regionu w Katowicach:
ul. Staromiejska 6/10E
40-015 Katowice
Koordynator:
Jarek Marciniak – [email protected]
Grupa Edukacji:
Magdalena Nurzyńska – [email protected]
Grupa Organizacji:
Izabela Rak – [email protected]
Grupa SiP (Zarząd grupy):
Konrad Fecko
Andrzej Wiśniewski
Młody KOD:
Natalia Tarmas
Grupy lokalne regionu śląskiego KOD:
Bielsko-Biała:
Piotr Sikorski – [email protected]
Bytom:
Euzebiusz Schenk – [email protected]
Chorzów:
Grzegorz Pelc
Cieszyn:
tymczasowo Piotr Sikorski
Częstochowa:
Włodzimierz Gidziela – wlodzimierz.gidziela
[email protected]
Gliwice:
Maciek Bal – [email protected]
Katowice:
Grzegorz Olszewski – [email protected]
Mikołów:
Halina Kantor – [email protected]
Mysłowice:
Aneta Kazimiera Wyrzycka – [email protected]
Rybnik:
Mirella Bytnar – [email protected]
Tarnowskie Góry:
Natalia Juszczyk – [email protected]
Tychy:
Bogusia Witońska – [email protected]
Zagłębie:
Paweł Szczepanek – [email protected]
13. Świętokrzyskie – KOD_ŚWIĘTOKRZYSKIE
 http://kielcekod.pl
https://www.facebook.com/groups/KOD.Swietokrzyskie/
Koordynator:
Monika Szafraniec – [email protected]
14. Warmińsko-Mazurskie – KOD_WARMIŃSKOMAZURSKIE
https://www.facebook.com/groups/KOD.Warminskomazurskie/
Koordynator:
Adam Wiktorowicz
15. Wielkopolskie – KOD_WIELKOPOLSKIE
http://wlkp.ruchkod.pl
https://www.facebook.com/groups/KOD.Wielkopolskie/
Koordynator tymczasowy:
Radomir Szumełda – [email protected]
16. Zachodniopomorskie – KOD_ZACHODNIOPOMORSKIE
https://www.facebook.com/groups/KOD.Zachodniopomorskie/
Koordynatorzy:
Magdalena Filiks – [email protected]
17. Obywatele RP / Polacy poza granicami Polski – KOD_POLONIA
https://www.facebook.com/groups/poloniadlakod/
Pełnomocnik Zarządu Głównego KOD:
Magdalena Kijowska – [email protected]
18. Polacy w organizacjach i środowiskach międzynarodowych oraz obcokrajowcy –
KOD_INTERNATIONAL
http://www.kod-int.org
Koordynatorzy:
Martin Mycielski – [email protected]
Katarzyna Mortoń – [email protected]