Komunikat Biura Prasowego KOD 16.03.2016 - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
6062
post-template-default,single,single-post,postid-6062,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Komunikat Biura Prasowego KOD 16.03.2016

Komitet Obrony Demokracji

Komitet Obrony Demokracji popiera każde ugrupowanie czy organizację, z którą łączy nas wspólna sprawa – żądanie niezwłocznej publikacji wyroku TK z 9.03.2016.
Z kolegami z KOD PP budowaliśmy KOD, teraz jednak różnią metody nas osiągnięcia celu. KOD ma swoją strategię. Uważamy, że za wcześnie jest na skrajne metody – głodówki czy inne, równie radykalne działania niepotrzebnie narażające czyjeś zdrowie. Jeśli teraz będziemy głodować, co będzie gdy wprowadzony zostanie stan wyjątkowy?
KOD PP to obecni i byli działacze Komitetu Obrony Demokracji, którzy działają zbyt radykalnie. Patrzymy na ich cele z sympatią, jednocześnie nie podzielając ich metod. KOD PP nie jest oficjalną strukturą Komitetu Obrony Demokracji.
Przypominamy też, że w Polsce obowiązuje wolność zrzeszania i nikt nikomu tego nie zabrania. Prosimy tylko o poszanowanie naszego prawa do nazwy KOD i do logo.

Zarząd Główny KOD