KOD Wielkopolska na 7 Dniu Organizacji Pozarządowych - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
13396
post-template-default,single,single-post,postid-13396,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

KOD Wielkopolska na 7 Dniu Organizacji Pozarządowych

16 września 2017 wzięliśmy jako członkowie KOD Wlkp., udział w 7 Dniu Organizacji Pozarządowych. Wydarzenie miało formę całodniowego pikniku na Placu Wolności, podczas którego zaprezentowało się ponad 80 organizacji z całego Poznania.

Przy pomocy naszych członków zagospodarowaliśmy i obsadziliśmy dyżurami oddany nam do dyspozycji domek, który cieszył się wielkim zainteresowaniem mieszkańców odwiedzających wydarzenie. Rozdaliśmy wiele ulotek przygotowanych specjalnie na tę okazję. Udało się również zebrać wiele podpisów pod projektem ustawy „Ratujmy Kobiety”.
W trakcie pikniku uczestnicy mieli okazję wziąć udział w wielu ciekawych zabawach, np. układaniu puzzli z hasłem wydarzenia, wspólnym malowaniu czy bezpłatnym badaniu słuchu. Wszystkiemu towarzyszyły występy taneczne i popisy muzyczne młodych członków różnych ONG.
Kontynuacją tak rozpoczętych Dni ONG będą dyżury w naszym biurze przy ul. Zamkowej 7A/2, w formie drzwi otwartych, od wtorku do piątku bieżącego tygodnia w godzinach od 17.00 do 20.00, podczas których każda zainteresowana osoba będzie mogła zapoznać się z celami i formami naszej działalności. Serdecznie zapraszamy.
Autor: Grażyna Maria Ciesielska
fot. Marika, Zdzisław, Iza
Źródło: KOD Wielkopolska