KOD Śląskie: "Uratuj sobie życie z KODem" - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
11112
post-template-default,single,single-post,postid-11112,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

KOD Śląskie: "Uratuj sobie życie z KODem"

KOD to nie tylko manifestacje, pikiety i ogromne projekty, to też działania w małym sąsiedzkim gronie. Budowanie społeczeństwa obywatelskiego musi odbywać się właśnie dwutorowo. Dlatego zapraszamy do nowej akcji.

Od 16.08.2016 KOD Śląskie rusza z akcją:
„Uratuj sobie życie” z KODem.

W ramach tej akacji będziemy rozdawać KARTY ŻYCIA i zachęcać ludzi, by wypełnili je i umieścili w lodówce.
W nagłej sytuacji taka karta jest bardzo cennym źródłem informacji dla ratownika medycznego czy lekarza. Sprawdziło się to już w wielu krajach. Poinformujemy jednostki Pogotowia, będzie o tym w prasie.
Te KARTY, to również wyśmienita okazja dla każdego z nas, by w swoim otoczeniu nawiązywać kontakty i rozmawiać z ludźmi. Pokazać w praktyce, że KOD łączy, a nie dzieli. Wydrukujcie kilka KART więcej i ruszcie z nimi do młodych i starszych osób z sąsiedztwa, wytłumaczcie cel i gdy trzeba, pomóżcie wypełnić.
Wzór karty znajduje się też na stronie: www.kodslaskie.pl


Karta życia - Uratuj sobie życie z KODem