KOD na pikniku we Wschowie - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
27421
post-template-default,single,single-post,postid-27421,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

KOD na pikniku we Wschowie

Wschowa. Niegdyś miasto królewskie, dziś lubuski bastion PiS-u.

To też rodzinne miasto posła tej partii, i jednocześnie szefa lubuskich struktur PiS, a także szefa Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka – Marka Asta.

O tym, że to terytorium należące do PiS-u, potwierdził nam już od razu na początku, w sposób sobie właściwy, sympatyk tej partii. Długo więc czekać na „powitanie” nie musieliśmy. Liczyliśmy się z taką ewentualnością. Dlatego tym bardziej, mimo sporej jak na warunki lubuskie odległości, wybraliśmy się tam dziś naszą KOD-ową ekipą, aby promować projekt Obywatelskiej Kontroli Wyborów.
Ziarno zostało rzucone…

Nasz KOD-owy namiot postawiliśmy na wschowskim Rynku, na terenie Pikniku Zdrowia, zorganizowanego przez Lubuski Urząd Marszałkowski. W trakcie trwania pikniku, Marszałek Elżieta Polak w towarzystwie Burmistrza Wschowy Konrada Antkowiaka odwiedziła różne stoiska, w tym nasze.

To był dobry dzień.

fot. za KOD Lubuskie