Jest grupa lokalna w Ostrowcu - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
18823
post-template-default,single,single-post,postid-18823,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Jest grupa lokalna w Ostrowcu

Pierwsza statutowa Grupa Lokalna KOD powstała w Ostrowcu Świętokrzyskim. Liczy 23 osoby, na piątkowym zebraniu wybrano trzyosobowy zarząd.
Więcej:
https://kielcekod.pl/2019/04/jest-grupa-lokalna-w-ostrowcu/
W piątek 26 kwietnia Klubie Etiuda w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyło się Zwyczajne Zebranie Członków Ostrowieckiej Grupy Lokalnej Komitetu Obrony Demokracji. Zgodnie ze statutem stowarzyszenia KOD, grupa lokalna działa w ramach struktury regionu — w tym wypadku regionu świętokrzyskiego KOD. Spośród 23 ostrowieckich członków stowarzyszenia w zebraniu wzięło udział 12 osób. Wybrali oni trzyosobowy zarząd, w skład którego weszli: Jolanta Wiśniewska, Lidia Gołąbek-Pękalska i Andrzej Rycombel.
– Członkowie KOD w Ostrowcu działają intensywnie i profesjonalnie w obronie demokracji od początku KOD-u, czyli przełomu 2015 i 2016 roku. Dobrze się stało, że sformalizowali swoje działania. Liczymy na powołanie kolejnych grup lokalnych, chcielibyśmy je mieć w każdym powiecie — mówi Monika Szafraniec, przewodnicząca Regionu Świętokrzyskiego KOD.
Na zdjęciu namiot informacyjny PIKOD w Ostrowcu Świętokrzyskim w kwietniu 2018 r.
Za: https://kielcekod.pl/